Jūsų istorijos
Nuo šiandien bus lengviau Spausdinti El. paštas
Parašė Arūnas   
Ketvirtadienis, 10 Balandis 2014 23:52

Vakar buvo mano 29-tasis gimtadienis, kurio tradiciškai nešvenčiu. Praleidau jį vienas. Visai vienas. Niekur nėjau, tiesiog buvau prie "kompo". Gimtadienis tam tikruose gyvenimo tarpsniuose/amžiuje yra metas pamąstyti apie save ir gyvenimą: kiek ir kur nuėjai, kur dar kėtini eiti. Prisipažinsiu, dabar kaip niekad iki šiol jaučiuosi duobėje. Įkyri mintis jog gyvenimas eina vėjais nedavė ramybės visus metus. Tai sustiprėdavo tai atsitraukdavo, priklausomai nuo užimtumo ir kitų žmonių reakcijos į mane.

Esu užsienyje, bet esu vienas, merginos neturiu. Turiu darbą, esu jaunas ir sveikas, bet nenoriu nieko daryti. Nėra motyvacijos, apėmė nebūdingas tingėjimas. Šiandien gavau dovaną, turbut vieną iš geriausių kada nors gautų. Supratau KAS su manimi darosi. Mano reakcija - verkiau taip, kaip senai neverkiau. Panašiai verkiau tik per artimo žmogaus laidotuves, nors iki šiol maniau, kad esu stiprus. Be jokių pastangų susidėjo visi taškai. Nuo mano vaikystės (uždarumo darželyje, nebendravimo su auklėtojais ar suaugusiais viešajame transporte, ar tai įsisavinant naują informacija lėčiau nei kiti) iki dabar. 

Skaityti daugiau...
 
Jeigu Dievas už mus, tai kas gi prieš mus? Spausdinti El. paštas
Parašė Nedas   
Penktadienis, 06 Rugpjūtis 2010 01:05

Noriu pasidalinti savo gyvenimo liudijimu. Jaunystėje pastebejau, kad atsiranda bendravimo problemų. Bijodavau scenos, bendravimo su gražiom panelėm ir panašiai. Vieną kartą nusprendziau, kad taip gyventi nebenoriu ir apsisprendžiau ieškoti pagalbos.

Vaikščiojau po visą Klaipedos miestą, ieškojau pagalbos ir nieko gero neradau išskyrus Bangų 6 (:D). Paskui netyčia radau privačią psichoterapiautę. Pradėjau lankytis, tuo metu padėdavo išsikalbejimas, bet savaitės eigoje vėl būdavo negerai. Po kiek laiko sužinojau apie Cognitive Behaviour Theraphy, pradėjau skaityti knygą, klausytis įrašų. Tai reikėjo daryti kas dieną. Buvau labai užsispyręs ir kas dieną po porą valandų ir daugiau atlikdavau terapiją. Ir taip apie du su puse metų, terapija veikdavo tada kai "užipompuoju", kaip eilėraštį pasimokinu. Po kelių metų pamačiau, kad tai tik žmogaus sugalvotas psichologinis triukas. Išbandžiau ir pscihoteprapiją metus su puse ir CBT. Ir jei nustoju daręs šituos dalykus, viskas po kurio laiko grįžta atgal.

Skaityti daugiau...